Metalowa szafa skrytkowa zdobyła biura, fabryki, szatnie, centra handlowe, dyskonty spożywcze, baseny, siłownie. Jest obecna wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra organizacja połączona z estetycznym wyglądem i bezpieczeństwem przechowywanych rzeczy, czyli właściwie niezbędna jest wszędzie. A zaczęło się bardzo niewinnie…

Pocztowy hit

Kiedyś metalowa szafa skrytkowa widoczna była głównie na poczcie w postaci tzw. małych skrzynek pocztowych. Chociaż to oczywiście nie to samo, co dzisiejsze estetyczne, różnorodne i funkcjonalne produkty, które mają szerokie zastosowanie. A służą wszędzie tam, gdzie jest duże skupisko ludzi.

Idealne do biur

W biurach, a także fabrykach i magazynach tj. wszędzie tam, gdzie liczba pracowników może być większa, metalowa szafa skrytkowa jest idealnym rozwiązaniem.  Pozwala na zapewnienie każdemu pracownikowi indywidualnego miejsca na swoje osobiste rzeczy – kurtki, buty, torebki tj. wszystko, co jest zupełnie zbędne przy właściwym miejscu pracy, a jedynie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków. Co więcej ich niezwykłą zaletą jest różnorodność, dzięki czemu można znaleźć takie, które idealnie wpasują się do posiadanej powierzchni. Jeśli pracodawca dysponuje dużą szatnią, może pracownikowi zapewnić osobną, jednopoziomową szafę ubraniową. Natomiast w przypadku niewielkich szatni idealnie sprawdzi się metalowa szafa skrytkowa dwupoziomowa, w której szafki poszczególnych pracowników znajdują się na górze lub na dole. Bardzo często tego typu rozwiązania spotykane są nie tylko w biurach, ale także w ośrodkach sportowych typu: siłownie, sale fitness oraz baseny, gdzie główne miejsce to część rekreacyjna, a na część przebieralni wyznaczono ograniczoną i często stosunkowo niewielką powierzchnię.

Kilka dodatkowych zalet

Różnorodność produktów to nie jedyna zaleta. Dobra metalowa szafa skrytkowa wyposażone jest obecnie w wysokiej jakości, masywne zamki, które skutecznie zabezpieczają mienie pracownika. Dużą zaletą jest także system wentylacji, zwłaszcza gdy w grę wchodzi metalowa szafa skrytkowa dla pracowników produkcji, którzy zostawiają w niej odzież roboczą. Taki element może wówczas okazać się niezwykle cenną zaletą. Jednak bezapelacyjnie to element, który usprawnia organizację firmy i ta zaleta to najważniejsza cecha tych mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *